Nikdo není zbytečný na tomto světě,
kdo ulehčuje břemeno jiných.
-Charles Dickens-

E-poradna

Vítejte v naší e- poradně,

zde můžete vkládat Vaše dotazy. Dříve, než vložíte Váš dotaz, přečtěte si prosím, následující pravidla.

Jsou k dispozici zde.

Po zadání Vašeho dotazu nám dojde mail s vloženým dotazem. Odpovíme na něj a potvrdíme schválení zobrazení dotazu, teprve až tehdy se objeví na našich stránkách. Proto prosím neuvádějte žádné osobní údaje. Pokud je přesto uvedete, budou z Vašeho dotazu vymazány z důvodů ochrany osobních údajů.

e-Poradna je součástí registrované sociální služby odborného sociálního poradenství dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, které je poskytováno bezplatně. Poslání, cíle a zásady poskytování e-Porady, vyřizování stížností, uzavírání smluv apod. se řídí pravidly stejně jako  poradenství poskytované ambulantní formou. Všechny potřebné informace naleznete zde.

 

 

 

Nový záznam:

sos náramek
autor: milena

Dobrý den,nemáte prosím někdo na prodej,nebo k pronájmu sos náramek pro seniory?

autor: Lenka Žampachová

Dobrý den, bohužel, tyto náramky neprodáváme ani nezapůjčujeme. Zkuste se podívat na webové stránky, které nabízí asistenční službu. Mají chytrá zařízení, které jsou jednoduchá na ovládání a přivolání pomoci. Zde je odkaz: www.chytrapece.cz. Dále Vás mohu odkázat např.na: www.hutermann.cz. Zde nabízí nouzové tlačítko přímo pro seniory, veškeré informace jsou uvedeny na jejich stránkách. S pozdravem a přáním pěkného dne, Lenka Žampachová.

Copyright © 2016 - | Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s. | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webu Vyškov | Přihlášení

Návštěvnost celkem: | Online: